Inštrukcie na používanie Imosteon

Imosteon - gél proti osteochondróze, artróze a úrazom. Štúdie potvrdili vysoký stupeň jeho účinku na ochorenie. Zistilo sa okamžité zmiernenie bolesti a zmiernenie zápalového procesu. Gél zmierňuje opuchy, pôsobí ako prírodné antiseptikum, zlepšuje krvný obeh. V dôsledku neustáleho používania sa zaznamenáva regenerácia tkanív až do úplného obnovenia spoločnej práce.

Pokyn Imosteon - moderná prírodná liečba

Okrem svojej účinnosti sa gél vyznačuje prírodným zložením rastlinných zložiek, ktoré sú pre telo neškodné. Denné užívanie Imosteon nespôsobuje vedľajšie účinky, závislosť a nemá nepriaznivý vplyv na zdravie človeka. Neexistujú žiadne kontraindikácie.

Vlastnosti aktívnych zložiek:

  1. Chladiaci efekt. Mentolový éterický olej okamžite zmierni zapálené miesto.
  2. Antiseptické pôsobenie. Citral dezinfikuje zapálené miesto, blokuje možné riziko infekcie. Pôsobí hojivo na poškodené tkanivá kĺbov.
  3. Protizápalové. Semená pagaštanu konského a ginkgo biloba stimulujú krvný obeh, majú posilňujúci účinok a urýchľujú regeneračný proces.
  4. Oteplenie a vazodilatácia. Gél obsahuje extrakt z kapie.

Vedci tiež do vzorca pre gél Imosteon pre najvýraznejšiu účinnosť uvedených vlastností pridali kofeín. Vlastnosti kofeínu stimulujú prácu a zvyšujú činnosť ďalších zložiek.

Indikácie pre použitie a pôsobenie gélu:

Bolesť chrbtice

(v bedrovej, hrudnej alebo krčnej chrbtici)

Gél Imosteon zmierňuje bolesť, eliminuje príznaky, výrazne uľahčuje priebeh ochorenia. Odoláva vývoju choroby v počiatočnom štádiu jej vývoja. Odporúča sa na liečbu ako adjuvans v pokročilých prípadoch. Pre prevenciu - na prevenciu alebo elimináciu rizika ochorenia.

Bolesť pri ohýbaní dole

Bolesti v kolenách, lakťoch atď.

Opuch v oblasti kolena

Praskanie a brnenie v kĺboch pri pohybe

Tvorba „hrčiek" na prstoch nôh, rukách

Kŕče v chrbtici

Pravidelná necitlivosť končatín

aplikácia gélu Imosteon proti bolesti kolena

Krém masírujte krúživými pohybmi, kým sa úplne nevstrebe. Gél sa ľahko nanáša, nezanecháva mastné škvrny. Používajte trikrát denne - počas liečby, raz večer - na profylaxiu.

Produkt je dostupný vo forme gélu v 50 ml tubách. Spolu s originálnym gélom v balení je podrobný návod na použitie a certifikát o zhode.

Tisíce kupujúcich na Slovensku už vyskúšali Imosteon a ocenili jeho výhody v praxi! Zaznamenali okamžitý analgetický účinok, absenciu vedľajších účinkov a odstránenie príznakov osteochondrózy, artrózy a iných chorôb kĺbov a chrbtice.