Recenzie o Imosteon

 • Dominik
  Od mladosti som viedol zdravý životný štýl, behával som ráno trikrát týždenne. Nie je to tak dávno, čo začali problémy s kĺbmi. Objavili sa nepríjemné pocity v kolenách. A každý deň sa čoraz viac zosilňovalo. Bola diagnostikovaná artróza. Gél Imosteon používam už tretí týždeň. Bolesť sa výrazne znížila. Objednal som si ďalšie dva gély. Využijem to.
  Imosteon
 • Štefan
  Pri lyžovaní sa zranil. Zranil si koleno a lakeť. Objavili sa nepochopiteľné bolesti, vytvoril sa edém. Vyšetrenie ukázalo zápal oboch kĺbov. Lekár odporučil gél Imosteon. Okamžite potešený prírodným zložením. Používam ho už dva týždne. Opuch je preč a takmer nepociťujem žiadnu bolesť. Gél zjavne pomáha. Používam ďalej.
  Imosteon
 • Helena
  V dôsledku sedavej práce sa nepostrehnuteľne objavilo nesprávne držanie tela, bolesti krčnej chrbtice a kolenných kĺbov. Išiel som k lekárovi s diagnózou osteochondróza. Gél Imosteon používam už viac ako dva mesiace. Zápal prešiel a nepríjemné pocity zmizli. Kráčalo sa mi ľahšie a už ma nebolí chrbát. Odporúčam gél pomáha.
  Imosteon
 • Eva
  S manželom sme už zostarli. Bolesti kĺbov sú pre nás bežná vec. Mierna artróza. O géle Imosteon sme sa dozvedeli od našej dcéry. Je vyrobený výlučne z bylinných extraktov bez vedľajších účinkov. Vyskúšali sme to a veľmi sa nám to páčilo. Bolesť zmierňuje, zmierňuje opuchy v kolenách. Objednali sme si ďalšie dva kusy. Čakáme na doručenie. Veľmi pekne ďakujem svojej dcére!
  Imosteon
 • Helena
  Gél Imosteon sa mi okamžite páčil pre jeho prirodzené zloženie. Často sa objednávame byť v lekárničke pre každý prípad. Máme veľkú rodinu. Dvaja školáci. Bývame u starých rodičov. Teraz, ak sa niečo stane, rozmazávam deťom po odreninách kolená, aby sa zabránilo zápalu. A rodičia ho používajú, ak v dôsledku počasia bolia kĺby.
  Imosteon
Užívateľské hodnotenie Imosteon
4.7
21