Skúsenosti s používaním Imosteon

zmierniť príznaky artrózy kolenného kĺbu gélom Imosteon

Moje meno je Janis! Píšem z pobrežného mesta Ventspils. Kto nevie, toto je pôvabné mestečko na pobreží Baltského mora v Lotyšsku. Už viac ako 15 rokov mám dobrý zvyk, ako som si myslel. Vo voľnom čase veľmi rád behám a dýcham čistý morský vzduch! Dnes som sa rozhodol napísať o tom, ako ma artróza doslova zrazila z nôh a ako mi gél Imosteon pomohol vrátiť sa do predchádzajúcej formy.

Recenzia a moje skúsenosti s liečbou artrózy prírodným gélom

Pred pár mesiacmi, počas pravidelného behu, som si začal všimnúť neobvyklú bolesť v kolenách. Občas som si všimol nepríjemný chrumkavosť. Večer bol pocit, že ma nohy v kolenách akoby bolia. S každým ďalším dňom sa tieto príznaky iba zosilňovali a stávali sa čoraz výraznejšími. Dospelo to k tomu, že som sa zobudil skoro ráno na naplánované preteky a na pravom kolene sa mi objavil mierny opuch, podobný opuchu alebo zápalu. Manželka súrne poslala na diagnostiku. Lekár diagnostikoval prvé štádium artrózy v kolenných kĺboch. V tento deň som prvýkrát počul o existencii tejto choroby. Lekár dodal, že nejde o nič vážne, ak začnete s profylaxiou. Odporučil som niekoľko možností, všimol som si jednu s prírodným zložením - gél Imosteon!

Keďže som vášnivým vyznávačom zdravého životného štýlu, nepochybne som sa uchýlil k tejto možnosti. Gél som si objednal cez oficiálny web. Ukázalo sa, že toto je už veľmi populárny gél proti osteochondróze, artróze a úrazom. Za akciu som kúpil dva naraz. Balenie obsahovalo podrobné pokyny na použitie a indikácie na použitie.

Aplikácia gélu Imosteon - pred a po použití

liečba ľahkej artrózy kolena gélom Imosteon

Ako predpísal lekár, gél začal používať dvakrát denne, ráno a večer pred spaním. Teraz sú to niečo vyše troch týždňov. Môžem s istotou povedať, že pri chôdzi už nevnímam nepochopiteľný chrup, na konci dňa nepociťujem ťažkosti v nohách a ráno sa nebudím s pocitom, že ma bolia nohy. Všeobecne sa situácia výrazne zlepšila. Zápal z pravého kolena je preč. Postupne sa vraciam do svojej bývalej športovej formy. Nebehám tak často ako predtým, ale dôsledne a s radosťou raz týždenne.

Gél plánujem používať ešte týždeň. A v budúcnosti berte na prevenciu aspoň raz denne pred spaním. Ako sa hovorí, je lepšie predchádzať, ako neskôr liečiť. Okrem toho je kompozícia zložená z rastlinných zložiek. Súbežne s tým nepoškodzuje telo. Žiadne vedľajšie účinky - osobne overené.

Ako a kde si objednám gél Imosteon, dodacie lehoty

Skúsenosti s tým, ako a kde som si gél objednal, ešte doplním. Zadanie objednávky je celkom jednoduché. Na oficiálnej webovej stránke formou online objednávky uvádzam svoje meno a telefónne číslo pre komunikáciu. Krátko na to mi zavolá manažér spoločnosti, ktorý koordinuje čas, dátum a doručovaciu adresu. Po 5 dňoch si to vyzdvihnem na pošte. Spoločnosť neberie platbu vopred, platím po prijatí.

Som veľmi rád, že som sa dozvedel o Imosteon. Teraz sa už cítim lepšie. Odporúčam svojim súdruhom. Dúfam, že moja recenzia bude pre mnohých užitočná. Prírodný liek je vždy lepší ako lieky založené na chemických zloženiach.